Drugi regionalny warsztat w województwie śląskim

Drugi Regionalny Warsztat dotyczący strategii podnoszenia kwalifikacji pracowników sektora budowlanego w województwie Śląskim odbędzie się  29 lutego 2024 r. w Katowicach Plac Gwarków 1, CCTW – Budynek Nowych Technologii,  w godz. 9:30 – 13:30

Do udziału w warsztatach niezbędna jest rejestracja – prosimy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny tutaj

Program spotkania dostępny na stronie https://fewe.pl/pl/7643-2/

Spotkanie organizowanie jest przez Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii  – kontakt bezpośredni j.twardowski@fewe.pl , w ramach projektu Build Up Skills II 

W trakcie Drugiego Warsztatu zaprezentujemy Państwu Główne ustalenia wynikające z krajowej strategii podnoszenia umiejętności pracowników sektora budowlanego w zakresie energooszczędnych technologii budowlanych, w szczególności tych stosowanych w budynkach poddawanych gruntownym renowacjom (tzw. Mapa Drogowa).

Planujemy poruszyć tematy związane z Kompetencjami w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz zielone (ekologiczne) umiejętności oraz możliwości i zalety Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dla optymalizacji inwestycji w kapitał ludzki.

Państwa głos w dyskusji na powyższe tematy jest bardzo istotny i wesprze projekt BUPS II w opracowaniu jak najbardziej przydatnej Krajowej Mapy Drogowej.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! 

Scroll to Top